Teknik tanker sanayi olarak bütün çalışmalarımızda kalite tek ilkemiz olmuştur.

1976 yılında mütevazı bir atölyeyle başlayan firmamız sizlerden aldığı güven ve destek ile ilerleyen teknolojiye ayak uydurarak Türkiye ve orta Asya'daki yerini almıştır.

Taşımacılık sektörüyle iç içe olarak her türlü çözümleri üretmek ve yüksek teknolojiyi ürünlerimize aktarmayı kendimize görev biliyoruz.Bu alandaki çalışmalarımızdan aldığımız TSE belgesi, işimize duyduğumuz saygı ve itinanın ödülüdür.

Firmamızın kurucularından rahmetli N.Cemil Söylemezin işçiliğe, kaliteye, müşteri memnuniyetine, her şeyden önce karşılıklı güvene verdiği önem. Bu zamana kadar taşıdığı bayrağı, sizlerin ilgisiyle en yükseğe taşımak ana hedefimizdir. Sizlerden aldığımız destekle 45 yılı aşkın süredir akaryakıt tankerleri, stepne ve şase, dingil, epoksi, havalı dingil kaldırma, proje, boya ve yazı, elektrik tesisatı alanında hizmet vermekteyiz.

Daha uzun yıllar birlikte çalışmak dileğiyle ve saygılarımızla....

 KALİTE POLİTİKAMIZ


Müşteri memnuniyetini ve sürekli gelişmeyi ön planda tutarak, rakiplerimizden önde olmak, yasal mevzuat ve teknik şartnamelere uygun ürünleri üretmek, kaliteyi etkileyen personelimizin sürekli gelişmesi için gerekli eğitim desteğini vermek, tüm çalışanların yönetime tam katılımını sağlamak ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemlerimizi sürekli iyileştirmek, en üst seviyede istihdam sağlamak, şirketimizin kalite politikasıdı

BELGELERİMİZ